zpět na text
zobrazit obrázek
 
 

SOPHISTICATED
OFFICE

Kvalitní pracovní prostředí
má zásadní vliv na zaměstnance,
na jejich soustředění, kreativitu a efektivitu

Nově zrekonstruované kanceláře SLOVANSKÉHO DOMU (2013) díky své nejvyšší kvalitě rychle začaly nacházet své nové nájemce. Potvrzují tak svou výjimečnost, atraktivitu a trend, který jasně dokládá, že kvalitní investice, ze strany pronajímatelů, do prověřených objektů si najde své klienty i v době zvyšující se konkurence z nových projektů.

Převážná většina (více než 80 %) kanceláří ve SLOVANSKÉM DOMĚ je již obsazena dlouhodobými nájemci, v některých probíhají klientské úpravy, aby se prostor co nejvíce přizpůsobil potřebám svých uživatelů. Komplex SLOVANSKÉHO DOMU je ideální adresou pro menší, či střední firmy, hledající kanceláře o velikosti od 250 – 900 m2, které jsou oblíbené zvláště ve finančním a právním sektoru. Obsazenost a spektrum nových nájemců SLOVANSKÉHO DOMU jsou toho důkazem.

Jsme velmi poctění, že úspěšné společnosti jako jsou např. Fly Emirates, A. T. Kearney, Hartenberg Capital, Colliers, ECE Management nebo Ipsos našly ve SLOVANSKÉM DOMĚ svou novou pražskou adresu, … Na Příkopě 22.

Díky chytrému modulu dělení se dají vytvořit efektivní kanceláře jak děleného charakteru, tak velkoplošné kanceláře, případně kombinace obou.

Účinek pracovního prostředí na kvalitu práce zaměstnanců je zásadní. Kancelářské prostory ve SLOVANSKÉM DOMĚ dovolují vytvořit efektivní a kreativní pracovní místo, kde je výkonnost podporována celkovou světlostí prostor, výhledem do zeleně a moderním zázemím. Každá kancelářská jednotka má ve standardu vedle moderních technologií nové toalety a kuchyňku se zázemím.